Rzeczoznawca Majątkowy, wycena nieruchomości Warszawa

Rzeczoznawca majątkowy w Warszawie

Wykonujemy profesjonalne usługi w zakresie kompleksowej wyceny nieruchomości. Sporządzamy operaty szacunkowe domów, mieszkań oraz nieruchomości gruntowych obu typów.
Przygotowuje ekspertyzy i opinie dla klientów z całej Warszawy oraz sąsiednich powiatów. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości.

Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, ustalamy korzystne warunki, ceny oraz terminy wykonania zleceń. Dla nas najważniejsze jest zaufanie i zadowolenie klientów.

Sporządzamy operaty szacunkowe nieruchomości zgodne z obowiązującymi przepisami m.in.: Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie wycen nieruchomości oraz Powszechnymi Krajowymi Zasadami Wyceny i Międzynarodowymi Standardami Wyceny.

Operat szacunkowy, to opracowanie pisemne, zawierające szczegółowy opis oraz zdjęcia danej nieruchomości. Sporządzany jest zgodnie z jej stanem faktycznym i prawnym. Operat szacunkowy zawiera wszystkie informacje konieczne do ustalenia sposobu wyceny i wniosków rzeczoznawczych, dotyczących oszacowania wartości nieruchomości.

Wycena mieszkań , domów i budynków
Oferujemy wyceny budynków mieszkalnych, powierzchni biurowych i handlowych, hal, magazynów oraz innych powierzchni użytkowych. Ponadto oprócz wyceny nieruchomości, przeprowadzamy również wycenę dla banków i wycenę gruntów. Zapewniamy pełen profesjonalizm, konkurencyjne ceny oraz szybką realizację zleceń. Gwarantujemy bezstronność oraz przestrzeganie etyki zawodowej.

Zapewniamy naszym Klientom pełną dyskrecję. Wszystkie informacje zdobyty podczas wyceny nieruchomości i gruntów objęte są tajemnicą zawodową.
Zapraszamy serdecznie do współpracy! Liczymy na to, że zainteresowała Państwa nasza oferta. Zachęcamy do zadawania pytań (związanych z wyceną działek, nieruchomości i nie tylko) osobiście, telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail. Obiecujemy, że udzielimy szczegółowych odpowiedzi. Służymy także fachowym doradztwem.

Czekamy na Państwa zgłoszenia od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00. Jesteśmy przekonani, że jeśli zdecydują się Państwo na współpracę z nami, będzie ona satysfakcjonująca dla obu stron! Rzeczoznawca majątkowy zaprasza!


Wycena nieruchomości - specjalizujemy się w:

Wyceny Nieruchomości przewidziane prawem /spadki, opłaty, podatki/
wyceny Nieruchomości dla potrzeb podatkowych, do Urzędów Skarbowych
Wyceny gruntów, projektów i spółek deweloperskich
Wycena Nieruchomości komercyjnych
Wyceny dla potrzeb sprawozdań finansowych