Grudziądz - Rzeczoznawca Samochodowy, Maszyn i Urządzeń, Biegły Sądowy

Biuro rzeczoznawcze jest zespołem ekspertów z długoletnim doświadczeniem. Współpracujemy z biegłymi sądowymi i skarbowymi w zakresie techniki samochodowej, wyceny i opiniowania pojazdów, jachtów, maszyn i urządzeń oraz innych środków technicznych (meble, RTV, AGD, ...). Dodatkowo w naszym gronie są eksperci w zakresie wyceny nieruchomości,  przedsiębiorstw oraz wyceny poszczególnych składników majątku przedsiębiorstwa.

Rozbity samochód bardzo często oznacza dla poszkodowanego długą i trudną drogę do odzyskania należnego odszkodowania. Należy jednak pamiętać, że w znacznym stopniu zależy to o nas samych.

Moje biuro zajmuje się ekspertyzami na potrzeby rynku motoryzacyjnego i maszynowego. Nasza oferta skierowana jest do podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych. Posiadamy wiedzę i nowoczesne narzędzia umożliwiające wykonanie ekspertyz na najwyższym poziomie.

Wykonujemy ekspertyzy z zakresu techniki samochodowej i maszynowej oraz opinie dotyczące wypadków i kolizji drogowych. Dokładny opis usług znajduje się w zakładce oferta.

Na naszej stronie znajdziecie Państwo informacje, które będą pomocne przy zakupie używanego samochodu, załatwianiu formalności związanych z naprawą samochodu oraz wiele innych.